niedziela, 3 marca 2013

Bohaterowie

Bohaterowie. 


                                           Nicola  Adams
                                                            
Wiek: 18
Wzrost 1.70
Miejsce zamieszkania: Londyn, Anglia. Mieszka tam od urodzenia Jej mama jest Polką a tata Brytyjczykiem. Ma starszego brata Maxa , z którym jest bardzo związana. Tata ma wytwórnię płytową , natomiast mama jest architektem. Ma bardzo dobry kontakt z rodzicami. Bardzo kocha swoją rodzinę , wie że może liczyć na nich w każdej sytuacji. Wspierają ją w realizowaniu marzeń. 
Charakter: Jest wyluzowaną osiemnastoletnią dziewczyną. gadatliwa , mówi co jej ślina na język przyniesie. Łatwo ją zranić Nienawidzi kłamstwa, gdy ktoś rusza jej rzeczy i mówi co ma robić. Potrafi wysłuchać i pomóc w każdej sytuacji. Najbardziej na świecie kocha swoją przyjaciółkę Lolę.
Hobby:  Uwielbia fotografię , jeździ na deskorolce. Ukrywa swój talent muzyczny, gra na gitarze i pianinie. W przeciwieństwie do Lol nie lubi 1D
Przyjaciele i rodzina mówią na nią; Nell , Nikki,  Kola, Najka.


                                         Lola HarrisWiek : 17
Wzrost : 1.70
Miejsce zamieszkania : Londyn . Lola mieszka tam od urodzenia i jest stu procentową brytyjką . Nie ma rodzeństwa i nigdy nie chciała mieć . Jej tata jest wspólnikiem ojca Nicoli - wytwórni płytowej , a mama pracuje w agencji modelingowej . Jest bardzo związana z rodzicami , w każdej chwili może na nich liczyć .
Charakter : Jest miłą dziewczyną , której uśmiech z twarzy praktycznie nie schodzi . Jest bardzo wrażliwa . Kiedy ktoś potrzebuje pomocy lub rozmowy stara się pomóc . Nie cierpi dzielić się swoimi rzeczami a tym bardziej jedzeniem . Nie może żyć bez internetu , muzyki i  telefonu a przedewszystkim bez Nicoli .
Hobby : Kocha modę i wszystko co z tym związane. Lubi także śpiewać ale się z tym chowa, ponieważ boji się występować przed większą publicznością. Przyjaciele mówią na nią Lol .                                      ONE DIRECTION 

                       Niall Horan , Louis Tomilnson, Zayn Malik , Harry Styles , Liam Payne    
                                       Max Adams 

Wiek: 20 
Brat Nicoli jest DJ  w klubie we Francji, wyjechał tam po ukończeniu 18 lat. Ma dobry kontakt z rodzicami i Nell . Gdy tylko przyjeżdża do UK każdą wolną chwilę spędza ze swoją siostrą , jest dla niego najważniejsza wie że może na nią liczyć, że go wysłucha i doradzi. Rodzice cieszą się że tak szybko się usamodzielnił i spełnia swoje marzenia. Są z niego dumniKim - Koleżanka Nell ze skateparku razem jeżdżą na deskorolceJustin - Kumpluje się z Kim i Nell. Jest chłopakiem Lol, ale już niedługo. 

3 komentarze:

  1. Kocham!!<3 czekam na więcej heh

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada sie ciekawie *.*
    @Aliccee00

    OdpowiedzUsuń